Szolnokon jártunk
Írta: Administrator   
2018. december 02. vasárnap, 14:36

2018. 11. 30-án egy igazán jó hangulatú szakmai kiránduláson vehetett részt iskolánk tizenöt rendész tanulója – a Magyar Honvédség szervezésében.

A program részeként elsőként a tárlatvezetéssel gazdagított  REP–TÁR kiállítást tekinthették meg diákjaink. Ugyancsak a REP–TÁR területén próbálhatták ki tanulóink a 4D mozi nyújtotta élvezeteket, előbb MIG – pilótának, majd helikopterből ejtőernyős ugrást végző bátor vállalkozónak érezve magukat.  A következő programelem a Magyar Honvédség  KIKNYP objektumában fellelhető hadkiegészítési szakgyűjtemény megtekintése volt. Ezen a helyszínen szintén érdekfeszítő tárlatvezetés segítette az ismeretek elmélyítését.

Hálásak vagyunk a lehetőségért, hogy ilyen remek kiránduláson vehettünk részt, és reméljük, a jövőben is lesz még alkalmunk bekapcsolódni hasonló rendezvények programjaiba.

 

Még több fotóért kattints IDE, vagy a fenti képre!

Módosítás dátuma: 2019. március 20. szerda, 09:23
 

Számláló indulása: 2015.05.22.

Joomla templates

Oldalunk cookie-kat használ, hogy személyre szabhassuk tartalmainkat, szolgáltatásinkat és hogy elemezhessük látogatottságunkat. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information