Kihívások
Írta: Administrator   
2018. május 18. péntek, 23:52

Ez a tanév is bővelkedik programokban, amelyek között mindenki megtalálhatja az érdeklődésének, tehetségének leginkább megfelelőt.

Sok diákunk számára a sport jelenti a kikapcsolódást vagy az igazi kihívást, ezért szívesen vesznek részt  Sipkó Sándor edző – Sanyi bácsi, tanár úr – vezetésével a sportköri foglalkozásokon.

Iskolai teremlabdarúgó bajnokságunk a 9/A osztály győzelmével zárult. A fiúk tehetsége a Fair Play Kupa tornáin is megmutatkozott: a Berki Milán, Csík Dominik, Hrozik Norbert, Kalas Alex, Kőszegi Dominik, Nagy Gergő, Szőrös Béla, Uhrin Balázs, Zsemberi Krisztián alkotta csapat megyei bajnokként  részese lehetett a május 2-án Gödöllőn megrendezett régiós mérkőzéseknek. Diákjaink az öt közép-magyarországi megye vetélkedésében Nógrád képviselőiként az előkelő bronzérmet szerezték meg. A megyei bajnokságon Szőrös Béla bravúrjainak köszönhetően „A legjobb kapus” különdíjban részesült.

Lány futballcsapatunk küzdőkedve is figyelemre méltó: Cseszták Vivien, Kutka Melissza, Lakatos Emília, Lavaj Gréta, Puporka Angelika, Pusomi Dzsenifer, Rácz Mónika, Rácz Tünde, Szabó Anita, Zámbó Adrienn kivívta iskolánknak a Fair Play Kupa körzeti 2. helyezést. A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság által életre hívott „Legyen a sport a szenvedélyed” küzdelemsorozatban a csapat ismét dobogóra lépett megyei 3. helyezettként.

Fekvenyomásban indult versenyzőink: Bogdán Dominik, Lőcsei Gergő és Szőrös Béla.

Atlétikában is többen mérették meg magukat.

A mezei futóversenyen Kun György és Sipkó Bálint képviselte iskolánkat. Az április 26-27-én megrendezett Diákolimpián súlylökésben Bogdán Dominik, Rácz Tünde és Uhrin Balázs indult, 100 méteres síkfutásban Sipkó Bálint és a 3. helyezettként végzett Kun György, aki emellett távolugrásban aranyérmet szerzett. A 4x400 méteres váltó – Botos Viktor, Kőszegi Dominik, Kun György és Sipkó Bálint – dobogóra került a 3. helyezéssel.

Labdarúgóink és atlétáink éremgyűjteménye a felkészítők, Mecser Ágnes tanárnő és Sipkó Sándor munkájának elismerését is jelenti.

Módosítás dátuma: 2018. augusztus 29. szerda, 07:50
 

Számláló indulása: 2015.05.22.

Joomla templates

Oldalunk cookie-kat használ, hogy személyre szabhassuk tartalmainkat, szolgáltatásinkat és hogy elemezhessük látogatottságunkat. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information