Próbatételek
Írta: Administrator   
2018. március 31. szombat, 15:30
A 2017-2018-as tanév is bővelkedik az egyéni érdeklődésnek megfelelő programokban, a tehetség megmutatására és fejlesztésére alkalmas lehetőségekben.
A Szakma Kiváló Tanulója verseny megyei fordulóján – melyet a szakmai vizsgára való felkészülés jó lehetőségének tekintettek – két (3/11. a osztályos) diákunk indult: Juhász Balázs ipari gépész első, Oláh Bálint hegesztő második helyezett lett. 
Rendészeink – hagyományinknak megfelelően – idén is próbára tették magunkat az Országos Középiskolai Rendészeti Csapatversenyen
Két 11. A osztályos tanulónk – a nagy népszerűségnek örvendő házi válogató legjobbjai – a Lövész Postaverseny Országos Döntőjében is jól szerepelt: Rácz Tünde 38 lány közül a 16., Roboz Tamás Olivér fiú egyéniben 99 indulóból a 40. helyet szerezte meg.
A mezei futóversenyen szép eredménnyel képviselte iskolánkat Kun György István (10. A) és Sipkó Bálint (11. A)
A teremlabdarúgó bajnokságunk a 9.A osztály győzelmével zárult. A fiúk tehetsége a Fair Play Kupa régiós mérkőzésein is megmutatkozott, játékuk nagymértékben segítette csapatunkat az ezüstérem megszerzésében, amely biztosítja iskolánk részvételét az április 17-én megrendezésre kerülő megyei döntőben. 
Versenyzőink és felkészítőik egyaránt dicséretet érdemelnek munkájukért, amelyben a megmérettetést nem a pihenés követi, hanem újabb, a még jobb eredményt célzó felkészülés időszaka.  
 
Telekné Telek Mária
Tagintézmény-vezető helyettes
 
Módosítás dátuma: 2018. június 05. kedd, 14:39
 

Számláló indulása: 2015.05.22.

Joomla templates

Oldalunk cookie-kat használ, hogy személyre szabhassuk tartalmainkat, szolgáltatásinkat és hogy elemezhessük látogatottságunkat. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information